Yükleniyor...
0212 516 7067 info@berhelturizm.com

BERHEL KALİTESİ

Neden Berhel'i seçmelisiniz? Kalite anlayışımızı en ince ayrıntısına kadar aktardık.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Berhel, sizlere profesyonel turizm ve seyahat hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne kalite anlayışlarımız doğrultusunda ilerleyip başarı sağladık. Berhel Turizm olarak 2007 yılından bugüne kalite politikalarımız sayesinde büyük adımlar atmış ve Türkiye'nin önemli turizm seyahat acentalarından bir tanesi olduk.

Berhel olarak bizi tanımlayan kaliteli hizmet anlayışımız aşağıdaki şekildedir;

  • Berhel olarak seyahat sever misafirlerimize kalite politikası doğrultusunda rekabetçi ürünler sunuyor ve maksimum kâr marjından kaçıyoruz.
  • Misafirlerimizin akıllarında soru işareti bırakmamak için sürekli olarak telefon, bilgisayar(email) başında destek vererek ortaya çıkan sorunları yok ediyoruz.
  • Hız, kolaylık ve hizmet sürekliliği kalite anlayışımızın olmazsa olmazlarından.
  • Berhel olarak tüm platformlarda son teknolojiyi kullanıyor ve böylelikle misafirlerimizin işlemlerini daha hızlı ve kolay sağlamaları için elimizden geleni yapıyoruz.
  • Misafirlerimizde güven sorunu bırakmamak için karşılıklı işbirlikleri yaratıyor ve böylelikle güven sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Yukarıda listelediğimiz politikalarımız bizi günümüze kadar başarılı bir şekilde getirmiştir. Kalite anlayışımızdan hiç vazgeçmiyor ve bunu sürekli müşteri farkı gözetmeksizin herkese uyguluyoruz. Berhel Turizm olarak gerçekleştirdiğimiz yurt içi turlar, yurt dışı turlar kategorilerindeki turların tamamını kendimiz oluşturuyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için en ince detayına kadar düşünüyoruz.

Biz, misafirlerimizi çok değerli görüyoruz sadece tek seferlik iş yapmıyor ve müşterilerimizde derin bir iz bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz. Misafirlerimize karşı rekabetçi, dürüst ve saygın olarak anılmak istiyoruz. Bunu geri alabilmek için yurt içi turları, yurtdışı turları, yurtiçi günübirlik turlar, yurt içi hafta sonu turları, yurt dışı günübirlik turları, yurt içi günübirlik turları kategorilerimizde ortaya koyduğumuz ürünlerde maksimum özeni gösteriyor ve tüm alternatif seçenekleri değerlendiriyoruz. Böylelikle Berhel olarak sizlere en kaliteli hizmeti ortaya çıkarmış oluyoruz.

Berhel olarak sorumluluklarımızın neler olduğunu biliyor ve bu sorumlulukların tüm gereklerini yerine getiriyoruz.