Yükleniyor...
0212 516 7067 info@berhelturizm.com

KURUMSAL

Berhel hakkında merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabı bu sayfada.

BERHEL TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Kuruluş Yılı: 2007

Genel Müdürlük: İstanbul, Türkiye

Berhel, 2007 yılında İstanbul’da turizm sektörüne adımını attı. Türk turizmine önemli katkılar sunacak olan Berhel Turizm, günümüze kadar izlediği doğru yolları ve kaliteli hizmet politikalarıyla her geçen gün bünyesini büyütmektedir. Günümüz teknolojisinde geri kalmayan Berhel, yaptığı teknoloji yatırımları ile de ön plana çıkmaktadır. Berhel kuruluşundan bugüne kadar Türk turizmine önemli katkılarda bulunmuş ve önemli bir kilometre taşı olmuştur. Kuruluşundan günümüze hızla büyümekte olan ve büyümeye devam edecek olan Berhel Turizm, yurt içi ve yurt dışı organize seyahat sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiş ve bu misyonuna sahip çıkan Berhel, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza atmıştır.

Türkiye’nin önemli bir turizm ve seyahat firması olan Berhel Turizm, yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda otel rezervasyonu yapmaktadır. Türkiye ve yurt dışına düzenlemiş olduğu çok sayıda destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten Berhel, bünyesi altında da birçok acenteye ev sahipliği yapmaktadır. Berhel, kurulduğu günden bugüne birçok konsolosluğun resmi akredite acentesi olmuş ve dünyanın her tarafına vize hizmetleri sunmuştur. Berhel, cazip ve ucuz uçak bileti fiyatlarını sunduğu biletlerim.com, online vize hizmetleri başvurusu yapılabilen vizedestek.com, rusyavizesi.eu, bulgaristankonsoloslugu.eu ve berhelturizm.com internet siteleri ile turizm ve seyahat alanlarında müşterilerine hizmet veriyor ve kullanım kargaşalığından kaçarak kolay, hızlı bir şekilde tüketicinin işlem yapmasını kolaylaştırmaktadır.

Berhel’in İlkeleri

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Berhel, bu ilkelerin en önde geldiğini benimsemektedir. Berhel profesyonel ekibi ile bu ilkeler doğrultusunda daha fazla sadakati sağlayacak ve tüketicilerin beklediği fakat rakiplerinin beklemediği hizmetleri en uygun fiyata tüketiciye sunacak ve en uygun fiyat avantajlarını ortaya koymayı hedeflemektedir.

Neden Berhel?

Berhel, “A GRUBU” seyahat acentesi olarak yurt içi ve yurt dışı seyahatleri, tüm havayollarının uçak biletlerini, tüm dünya vize işlemlerini, fuar, kongre ve seminer organizasyonlarını, yurt içi ve yurt dışı en uygun otel rezervasyonlarını, iş dünyasının önde gelen şirketlerin ve yurt dışından gelen özel misafirlere vip hizmetlerini profesyonel ve en uygun fiyata maksimum kâr gözetmeksizin sunmaktadır.

Ayrıca Berhel, bireysel müşterilerine benimsediği maksimum müşteri memnuniyeti doğrultusunda sunduğu özel paketler ile de bir ilke imza atmıştır. Berhel, 2007 yılından beri tüm havayolları firmaları ile anlaşmalar yapmış ve tüm yetki belgelerini almıştır. Bu doğrultuda tüm iç ve dış hat uçak biletlerinin satışını maksimum kâr gözetmeksizin müşterisine sunmaktadır.

ŞİRKET PROFİLİ
Şirket Ünvanı : Berhel Turizm Seyahat Acentası
Vergi Dairesi : Beyazıt
Vergi Numarası : 1650268417
Ticaret Sicil No :
Tescil Tarihi : 26.02.2008
TÜRSAB Belge No : 5777
Merkez : Mesihpaşa Caddesi, Saitefendi Sokak No:1 Karagül İşhanı D.102 Aksaray-Fatih/İstanbul