Yükleniyor...
0212 516 7067 info@berhelturizm.com

Safranbolu TURU

Haftasonu Safranbolu Turu 2 Gün 1 Gece (0)
kişi başı 189.00
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu
Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu Safranbolu Turu

 • Sabah Kahvaltısı
 • Alışveriş Mekanları
 • Akşam Yemeği
 • Yolculuk İkramları
 • Türkçe Rehber
 • Müze Ziyaretleri
TUR FİYAT DETAYLARI
Tek Kişilik Oda : 189.00 (Kişi Başı)
Çift Kişilik Oda : 189.00 (Kişi Başı)
Çocuk Fiyatı : 159.00 (Kişi Başı) 0-2 yaş için geçerlidir.
Tek kişilik oda isteğinizi tarafımıza mutlaka iletmeniz gerekmektedir. Online sistemimiz sadece standart çift kişilik odalar üzerinden çalışmaktadır. Tek kişilik oda istekleri 0212 516 7067 numaralı destek hattımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Haftasonu Safranbolu Turu 

Lütfen Dikkat! Gezimiz minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acentemiz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır. Konu hakkında detaylı bilgi için buradaki Genel Şartlar sayfamızı okuyabilirsiniz.

 •  

  GÜNÜBİRLİK ABANT TURU Buluşma Yerleri

  Berhel ile harika bir Haftasonu Safranbolu Turuna çıkmaya hazırlanıyoruz. Aşağıdaki buluşma yerlerinden turumuzu satın alan müşterilerimizi lüks özel otobüs ile alıyoruz.Lütfen belirtilen saatlerden 45 dakika öncesinden buluşma yerlerinde olunuz.

  • 06.00’da Merter Metro İstasyonu Otoparkı
  • 06.30’da Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı(Dolmabahçe Lunaparkı karşısı),
  • 07.00’de E-5 Merdivenköy Yeni Salı Pazarı (İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yanı)
  • 07.20'de Çayırova Mc Donalds önünden
 •  

  Berhel ile Safranbolu Turu başlıyor.

  Araç içi ikramlar eşliğinde Bolu üzerinden Safranbolu’ya varıyoruz. İlk olarak zamanında Bektaşilerin de yaşadığı Yörük Köyü ziyaret ediliyor. Yörük Köyü’nde Sipahioğlu Konağı, Köy Çamaşırhanesi ve köy ürünlerinin satıldığı pazarda yapacağımız keyifli gezimizin sonrasında, İmren Lokum Konak Restoran 'da öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası UNESCO tarafından koruma altına alınan Tarihi Safranbolu’ya geçiyoruz. İlk olarak dünyanın nadir açık namazgahlarından olan ve güzel bir Safranbolu görüntüsü sunan Hıdırlık Tepesi’ni ziyaret edip; Eski Safranbolu'yu, Hükümet Konağı’nı, Saat Kulesi’ni fotoğrafladıktan sonra Safranbolu'nun Eski Çarşı kısmına geçiyoruz. Burada Cinci Han ve Hamamı, Akçasu Kanyonu’nu da görerek; Kaymakamlar Konağı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki Güneş Saati, Yemeniciler Arastası, İzzet Paşa Camii, Demirciler ve Bakırcılar çarşıları geziliyor. Lokum imalatı hakkında slayt gösterisini izledikten sonra akşam yemeğini de alacağımız otelimiz bizi bekliyor.

  2.GÜN

  Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Kristal Teras'a hareket ediyoruz. Kafetarya'da verilecek olan serbest zamanda dileyen misafirler ücretini ödeyerek Kristral Terastan manzarayı seyredebilirler. Belirlenen saatte hareket ederek Amasra’nın girişinde bulunan Bakacak Tepesi ilk keşif noktamız olacak. Fatih Sultan Mehmet'in gördüğü zaman “Lala, Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola?”, yani “Dünyanın gözü bu mudur?'' diyerek hayranlığını gösterdiği Bakacak Tepesi’nden görünen manzara karşısında fotoğraf molası günü renklendiren bir detay oluyor. Amasra merkezine indiğimizde gezimiz, Amasra Kalesi (Zindan Kalesi, Sormagir Kalesi) ile başlıyor. Roma Dönemi’nde yapılan Kemere Köprüsü ve Bizanslılar Dönemi’nde kilise olarak kullanılan Fatih Camii gezilerinin ardından, bölgeye özgü olan Mavi Yeşil Balık Restoran 'da alacağımız yemek sonrasında her biri el emeği göz nuru olan tel kırma ürünlerini bulabileceğiniz çarşı bizi bekliyor. Ardından vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul’a doğru yolculuğumuz başlıyor. İstanbul’a varışın ardından gezimiz sona eriyor.


Bu tur etkinliğimize henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun!

.