Yükleniyor...
0212 516 7067 info@berhelturizm.com

Sapanca Maşukiye Kartepe TURU

Spanaca Maşukiye ve Kartepe'nin Doğal Güzellikleri (0)
kişi başı 99.00
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Sapanca Maşukiye Kartepe Turu

 • Alışveriş Mekanları
 • Yolculuk İkramları
 • Türkçe Rehber
 • Müze Ziyaretleri
TUR FİYAT DETAYLARI
Tek Kişilik Oda : 99.00 (Kişi Başı)
Çift Kişilik Oda : 99.00 (Kişi Başı)
Çocuk Fiyatı : 80.00 (Kişi Başı) 0-2 yaş için geçerlidir.
Tek kişilik oda isteğinizi tarafımıza mutlaka iletmeniz gerekmektedir. Online sistemimiz sadece standart çift kişilik odalar üzerinden çalışmaktadır. Tek kişilik oda istekleri 0212 516 7067 numaralı destek hattımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu

Lütfen Dikkat! Gezimiz minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acentemiz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır. Konu hakkında detaylı bilgi için buradaki Genel Şartlar sayfamızı okuyabilirsiniz.

 •  

  SAPANCA MAŞUKİYE KARTEPE TURU Buluşma Yerleri

  Berhel ile harika bir Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turuna çıkmaya hazırlanıyoruz. Aşağıdaki buluşma yerlerinden turumuzu satın alan müşterilerimizi lüks özel otobüs ile alıyoruz. Lütfen belirtilen saatlerden 45 dakika öncesinden buluşma yerlerinde olunuz.

  • 06.00’da Merter Metro İstasyonu Otoparkı
  • 06.30’da Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı(Dolmabahçe Lunaparkı karşısı),
  • 07.00’de E-5 Merdivenköy Yeni Salı Pazarı (İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yanı)
  • 07.20'de Çayırova Mc Donalds önünden
 •  

  Berhel ile Tur başlıyor.

  Sapanca Gölü’ne vardığımızda yaklaşık 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirimiz deniz bisikleti kiralayarak gölün tadını daha yakından çıkartabilir, dileyen misafirlerimiz de göl kenarında keyifli yürüyüş yapabilir. Buradaki gezimizin ardından Maşukiye bölgesine doğru yolculuğumuz başlıyor. Maşukiye’ye vardığımızda nefis köy kahvaltımızı alacağımız restoranımıza geçiyoruz ve karnımızı doyuruyoruz. Keyifli köy kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz keyif kahvelerini yudumlarken dileyen misafirlerimiz de verilen serbest zamanda Maşukiye Bölgesi’nde doğa ile iç içe güzel bir gezinti yapabilir. Verilen serbest zaman sonrasında aracımıza geçerek Kartepe’ye doğru hareket ediyoruz. Kartepe’ye vardığımızda yaklaşık 3,5 – 4 saatlik bir serbest zamanımız olacak. Bu süre içerisinde dileyen misafirlerimiz kiraladıkları ekipmanlar ile kayak yapabilir veya kızak ile kayabilirler(Hava şartlarına bağlı), dileyen misafirlerimiz de temiz havanın ve doğanın tadını çıkartabilirler. Verilen serbest zamanımızın ardından aracımıza binerek tekrardan Maşukiye’ye doğru yol alıyoruz. Geç kahvaltı yapmamızdan dolayı yaklaşık saat 15.30 - 16.00 arası öğle yemeğimizi almak üzere restoranımızda bizlere ayrılan bölüme geçiyor ve tercihimize göre servis edilen lezzetli öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından  aracımıza geçerek İstanbul’a doğru hareket ediyoruz ve turumuzu sonlandırıyoruz.


Bu tur etkinliğimize henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun!

Bu tura eklenmiş bir destinasyon bulunmamaktadır!

.