Yükleniyor...
0212 516 7067 info@berhelturizm.com

Sofya Plovdiv TURU

Hafta sonunuzu çok eğlenceli geçecek bir Sofya Plovdiv turu ile süsleyelim. (1)
kişi başı 79.00
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu
Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu Sofya Plovdiv Turu

 • Yolculuk İkramları
 • Türkçe Rehber
 • Müze Ziyaretleri
TUR FİYAT DETAYLARI
Tek Kişilik Oda : 99.00 (Kişi Başı)
Çift Kişilik Oda : 79.00 (Kişi Başı)
Çocuk Fiyatı : 50.00 (Kişi Başı) 0-2 yaş için geçerlidir.
Tek kişilik oda isteğinizi tarafımıza mutlaka iletmeniz gerekmektedir. Online sistemimiz sadece standart çift kişilik odalar üzerinden çalışmaktadır. Tek kişilik oda istekleri 0212 516 7067 numaralı destek hattımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Bu turumuzda Bulgaristan’ın Başkenti Sofya ve ikinci büyük şehri olan Plovdiv’i geziyoruz.Lüx otobüsümüzle,ikramlar eşliğinde eğlenceli ve unutamayacağınız bir tur yaşatıyoruz. Berhel ile yapacağımız Bulgaristan Sofya Plovdiv turunda her iki şehrin önemli turistik yerlerini geziyoruz. Siz değerli misafirlerimizi Bulgaristanın meşhur mehanalarından birinde unutamayacağınız tatlar bırakmak üzere yöresel salataları,kebapları rakıları ve şarapları ile felekten bir gece çalıyoruz.

Hazır mısınız? Berhel ile Sofya Plovdiv turunda unutamayacağın bir hafta sonu yurtdışı tatili yaşayacaksınız. Hemen gelin birlikte Sofya Plovdiv turumuzda neler yapacağız kısaca anlatalım. Kısaca diyoruz çünkü Sofya Plovdiv turumuzu kelimeler anlatmaya yetmez. Sofya ve Plovdiv'i yerinde görerek ancak iki şehri yaşayarak anlarız.

Sofya Plovdiv Turu her hafta düzenlediğimiz bir yurt dışı hafta sonu turları kategorisi altında olan bir turumuzdur. Sofya Plovdiv turumuzu her hafta düzenliyor ve siz değerli müşterilerimize eğlenceyi doruk noktasında yaşatıyoruz. Berhel ile Sofya Plovdiv turunu denemeniz sizin hiçbir zararınız olmayacak aksi halde çok fazla eğlenecek ve Berhel ile bir daha tura çıkmak isteyeceksiniz.

Sofya Plovdiv turumuzda misafirlerimizin rahat yolculuk yapması için çok sayıda otobüs firmaları ile görüştük ve Sofya Plovdiv Turumuzda kullanacağımız özel otobüsü özenle seçtik. Bu sayede misafirlerimiz yolculukları esnasında yolculuğunu keyifli bir şekilde yaşayacak ve daha otobüste bile gerçek bir kalite anlayışı ile tanışacaktır.

Sofya Plovdiv Turumuza seyahat sırasında özel otobüsümüz içinde seyahatimiz esnasında siz değerli misafirlerimize küçük ikramlar sunuyor ve sizleri mutlu görüyoruz. Berhel misafirini sever ve baştacı yapar. Unutmadan hatırlatalım; Sofya Plovdiv turumuzda eğlenceyi daha iyi yaşamak istiyorsanız aşağıdaki tavsiyelerimizi uygulamanızı öneriyoruz.

 

Sofya Plovdiv Turumuzda Mutlaka Görmeniz gereken yerler;

 • Aleksandır Nevski Katedrali
 • St.Nedelya Kilisesi
 • Rotanda Kilisesi
 • Ulusal Kültür Sarayı
 • Parlamento Binası
 • Bulgar Meyhanesi

Sofya Plovdiv Turumuzda Mutlaka Denemeniz gerekenler;

 • Bulgar Rakısı ve Şarapları
 • Ovcarska Salata
 • Meshena Skara

 

 

Lütfen Dikkat! Gezimiz minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acentemiz tarafından iletilecek. Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabiliyor. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır. Konu hakkında detaylı bilgi için buradaki Genel Şartlar sayfamızı okuyabilirsiniz.

 •  

  1.Gün CumaBuluşma Yerleri

  Berhel ile harika bir Sofya Plovdiv turuna çıkmaya hazırlanıyoruz. Aşağıdaki buluşma yerlerinden turumuzu satın alan müşterilerimizi lüks özel otobüs ile alıyoruz.Lütfen belirtilen saatlerden 45 dakika öncesinden buluşma yerlerinde olunuz.

  • Saat 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü
  • Saat 21.30 Beşiktaş Yıldız Camii önü
  • Saat 22.00 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi önü
  • Saat 22:30 Beylikdüzü Marmara Park AVM durağı
 •  

  Berhel ile Sofya Plovdiv turu başlıyor.

  Yolcularımızı aldıktan sonra Sofya yolculuğumuz başlıyor. Araç içi ikramlarımız eşliğinde Çorlu, Edirne üzerinden Kapıkule sınır kapısına varış. Rehberimizin eşliğinde Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayıp Haskovo, Plovdiv üzerinden Sofya’ya hareket ediyoruz. Tahmini yolculuk süresi normal hava şartları ve gümrük geçiş süreleri dâhilinde sekiz saat sürmektedir.

 •  

  2.Gün Cumartesi Sofya Turu

  Sabah saatlerinde SOFYA'ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı ekstra ücret ödeyerek aldıktan sonra panoramik SOFYA TURU başlıyor. Turumuzda St. Nedelya kilisesi, Rotanda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali Başbakanlık ve Parlamento binaları,Sofya Kliment Ohridski Üniversitesi, Ulusal Kültür Sarayı görülecek bazı yerler arasındadır.

 •  

  Sofya'yı iyice geziyoruz.

  Ayrıca Ulu Önderimiz Atatürk'ün Yeniçeri Elbisesi ile katılmış olduğu ünlü balonun yapıldığı Ordu evini de görüyoruz. SOFYA TURU sonrası otelimize dönüyoruz.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan gece Sofya Turuna (20 EUR)(Teleferik ile Vitoşa Dağı’na çıkarak panoramik SOFYA manzarasının tadını çıkarabilirler).Dileyen diğer misafirlerimiz ise düzenlediğimiz MEHANA – Bulgar Tavernası turuna katılabilirler.(30EUR)

 •  

  3.GÜN PazarEve Dönme Vakti!

  Sabah kahvaltımızı otelimizde yapıyoruz. Saat 10:00 da otelden Plovdiv’e hareket ediyoruz. Yaklaşık iki saatlik yolculuk sonrası Plovdiv e geliyoruz. Bulgaristan'ın ikinci büyük kenti olan Plovdiv, diğer adı ile Filibe uzun geçmişinde İslam-Türk kültürüne büyük hizmetler sunmuş ve Osmanlı Devletinin Balkanlarda önem verdiği, günümüzde modern ve eski çağların mimarisini birleştiren bir Şehir .

 •  

  Eve Dönerken bile Eğleniyoruz!

  En görülmeye değer yerlerinden biri olan Nöbet Tepe’yi ziyaret ediyoruz. Bizans, Yunanve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş merkezlerini, koruma altındaki eski şehri görme olanağımız olacak.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesinden geciyoruz.Bir sonraki durağımız Roma çağından kalma ANTİK AMFİTİYATRO, Djumaya camisi - Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken eski bir yapıt.

 •  

  Dönerken bilegeziyoruz!

  FİLİBE’nin en eski kiliseleri olan,Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya da göreceğimiz diğer yerler. Batenberg Caddesinin sonunda bulunan sokak resim sergisinden alışveriş yapmak için serbest zaman.16:00 da Plovdiv’ten hareket ediyoruz. Bir bucuk saatlik yolculuk sonrası KAPIKULE Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türkiye ye giriş yapıyoruz.

 •  

  Çok yoruldukturumuzu bitiriyoruz!

  Misafirlerimizi almış olduğumuz noktalarda bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.

Sofya Plovdiv TURU Hakkında 1 Görüş Yapıldı

"Berhel'den bu kadar memnun kalacağımı hiç ummuyordum. Sofya Plovdiv turuna katıldığımda çok karamsardım ve internette çok araştırma yaptım. Yine bana en samimi Berhel geldi. Hemen online olarak rezervasyonumu yaptıktan kısa bir süre sonra bana telefonla dönüş yaptılar ve bilgilerimi verdiler. Bende onlara Havale/EFT ile ödeme yaptım ve Sofya Plovdiv Turumuza başladık inanılmaz derecede eğlendik. Herkese tavsiye ediyorum.. Heee tur tarihinden ne kadar önce rezervasyon yaparsanız o kadar iyi çünkü boş yer kalmıyor. :)"

5/5 Puan

Sofya Plovdiv Turu Haritası